U Soudu 1947/9, Teplice 415 01
+420 608 721 166
info@hotelgreenhouse.cz
Datum příjezdu
Pokoje
Datum odjezdu
Dospělí
Děti

Hotel Teplice | Green House

Teplice jsou malou Paříží severu Čech. Proslulá lázeňská kolonáda, krásné historické centrum i malebná příroda v okolí si zaslouží Vaši návštěvu. Vydáte-li se poznávat krásy naší země, načerpat nové síly v lázních nebo cestujete služebně, rádi vám nabídneme komfortní ubytování ve velmi stylovém prostředí.

Hotel Teplice Green House se nachází v klidné části města, pouhé tři minuty chůze od centra. Svým umístěním poblíž zámeckého parku je přímo určený ke klidné relaxaci, romantickým procházkám i kulturnímu vyžití. Poloha hotelu je naprosto ideální pro krátkodobé pobyty spojené s poznáváním města a okolí nebo jako velmi reprezentativní řešení pro ubytování vašich obchodních partnerů.

 Hotel poskytuje výběr ubytování v klasických dvoulůžkových, třílůžkových pokojích anebo v apartmánu s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vzdušné, prostorné a zařízené ve velmi elegantním stylu. Samozřejmostí je samostatné sociální příslušenství , některé i s vířivými vanami, televize, minibar a bezplatné  WIFI připojení k internetu po celé části hotelu.

V přízemí je hostům k dispozici malá restaurace, kde vám rádi připravíme snídani. Letní měsíce nabízí i možnost příjemného posezení a grilování na terase. Dobře a bezpečně je zajištěné i parkování, na oploceném pozemku před hotelem nebo přímo v hotelové garáži.

V hotelu Green House se postaráme o Vaši pohodu a klid. Zajistíme vám kompletní služby a veškeré zázemí pro příjemně strávené chvíle mezi obchodním jednáním a k načerpání nových sil. Volné pokoje včetně našich služeb vám jsou kdykoli k dispozici.

d217a0d29be2e3aea864d2469bbab997
760 Kč
Jednolůžkový pokoj
Lůžka: 1
Počet osob:
GreenHouse_28
1090 Kč
Dvoulůžkový pokoj
Lůžka: 2
Počet osob:
GreenHouse_20
1420 Kč
Třílůžkový pokoj
Lůžka: 3
Počet osob:
GreenHouse_45
2050 Kč
Apartmán
Lůžka: 4
Počet osob:
O našem hotelu
Nabízíme výběr ubytování v klasických dvoulůžkových, třílůžkových pokojích anebo v apartmánu s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vzdušné, prostorné a zařízené ve velmi elegantním stylu. Všechny pokoje jsou vybavené sociálním příslušenstvím, některé i s vířivými vanami, TV se satelitním příjmem, minibarem a bezplatným WIFI připojením na internet.
  • Check-in: od 14:00 do 18:00 (individuálně po telefonické domluvě)
  • Check-out: do 11:00
  • Wifi
  • Možnost snídaně
  • Parkování na oploceném parkovišti nebo v hotelové garáži
  • Přijímáme platební karty
  • Přijímáme platební karty

Online Rezervace

Reference

Hledáte-li příjemný a klidný hotel pro ubytování v Teplicích, doporučuji Hotel Teplice Green House, který je pouhé 3 minuty chůze z centra Teplic, přesto však ve velmi klidné části města poblíž zámeckého parku. Je tedy naprosto ideální pro ubytování v rámci služební cesty i dovolené se snadným dosahem kulturního dění v bezprostřední blízkosti lázeňského sanatoria..

– Vladimír Koutský Manažer