U Soudu 1947/9, Teplice 415 01
+420 608 721 166
info@hotelgreenhouse.cz

Vodní nádrž Barbora

Pro milovníky koupání nebo vodních sportů se při návštěvě Teplicka nabízí velmi unikátní místo. Vyhněte se zaplněným aquaparkům a zajeďte se vykoupat do přírody. Vodní nádrž Barbora vzdálená pouhých 6km od města je snadno dostupná i na kole.

Původní povrchový lom Barbora byl v 70. letech zatopen a jemnou úpravou okolní krajiny vzniklo krásné místo, které v současnosti nabízí mnoho variant vodních sportů, příjemné relaxace i výletů na kole. Plachtění zde má svou pevnou tradici a jistě si budete moct tento krásný sport vyzkoušet i vy. Na Barboře jsou dokonce pořádány i důležité jachtařské závody.

Vysoká kvalita vody a viditelnost přeje i potápění. Za zážitky nemusíte cestovat daleko. Projížďka po hladině i pod ní se dá realizovat velmi snadno i u nás.

Barbora vám nabízí širokou travnatou pláž s dostatkem občerstvení, převlékárnami a vším komfortem. Užijte si koupání v křišťálově čisté vodě, v krásné přírodě. Dopřejte si jedinečný zážitek horkých letních dní, na které budete dlouho vzpomínat a možná i pro ně se znovu vrátíte do Teplic.

Hledáte-li ubytování Teplice navštivte náš Hotel Teplice Green House, rádi Vás přivítáme..

Jméno zámku Duchcov je nejčastěji spojováno se slavnou postavou Giacoma Casanovy. Navštivte i vy místa, která mají nezapomenutelnou atmosféru a jsou architektonickým klenotem severních Čech. Nejvýrazněji se na podobě zámku podílel rod Valdštějnů, který vtiskl celému objektu současnou podobu. Vrcholné baroko a rokoko přineslo mnoho výrazných zdobných prvků, nový životní styl a velký prostor pro hru barev a tvarů. Zámek zůstává v trvalé péči restaurátorů a prohlídkové trasy se postupně daří rozšiřovat o další části interiérů.

V současné době můžete zámek poznat ze tří pohledů inspirovanými slavnou historií. Okruh spojený s životem a pověstí Casanovy vám připomene nejen osud slavného svůdníka, ale zavede vás i do zámeckého muzea a přiblíží život šlechtické rodiny. Okruh věnovaný rodu Valdštejnů vás seznámí s rodovou galerií a nechá prohlédnout místnosti obnovené zámecké obrazárny s unikátními díly barokních malířů. Třetí neméně zajímavou možností je prohlídka zaměřená zejména k podobám zámecké zahrady, barokního špitálu a fenoménu přenesené Reinerovy fresky. V každé z prohlídkových tras vás jistě zaujmou precizně zdobené a vybavené interiéry nebývale bohatého šlechtického sídla.

Návštěvu zámku můžete spojit s vyjížďkou na kole nebo delší procházkou. Na výlet do Duchcova si nechte dostatek času a poznejte blíže i romantické okolí. Nedaleko zámku Duchcov vám doporučujeme návštěvu další architektonické perly – cisterciáckého kláštera Osek nebo hradu Rýzmburku.

Hledáte-li ubytování Teplice navštivte náš Hotel Teplice Green House, rádi Vás přivítáme..

Teplice jsou známým lázeňským městem usazeným v předhůří Krušných hor. Svým návštěvníkům můžou nabídnout léčebné i ozdravné pobyty v historických lázních, zejména v oblasti nápravy kardiovaskulárních a nervových onemocnění nebo onemocnění pohybového aparátu. Lázeňské domy však nabízejí své služby i v rámci individuální relaxace a wellness. Císařské lázně, lázeňský dům Beethoven, Kamenné lázně, Hadí i Nové lázně jistě zaujmou i návštěvníky s ohledem na působivou architekturu a svoji historii.

Teplice nabízejí komfortní zázemí pro vyžití ve volném čase pro každého. Centrem kultury je jistě Krušnohorské divadlo společně se Severočeskou filharmonií, nechybí síť kin a galerií. Zajímavou procházku nabízí Botanická zahrada. Poutavé programy doporučujeme i ve hvězdárně na Písečném vrchu a v planetáriu v Šanově.
Působivou dominantou je jistě teplický zámek s otevřeným parkem a pozoruhodnou sbírkou soch. Stejně tak vaši pozornost jistě přitáhne hrad na Doubravské hoře se svými šesti baštami a příkopem.

Sportovně založení hosté mohou celoročně využít zázemí krytých i venkovních plaveckých bazénu a sportovišť pro tenis, florbal, fotbal či mnoho dalších sportů. Okolí města je možné poznávat jízdou na kole, ale i pěšky. Chráněná krajinná oblast Středohoří i Krušné hory jsou krásným místem pro pěší turistiku. V zimní sezoně nabízí lyžování i dostatek tras pro běžky.

Mezi nejoblíbenější výlety za poznáním patří zámek Duchcov, vodní nádrž Barbora nebo nedaleké Litoměřice, které pravidelně pořádají zahradnické výstavy. Velmi zajímavým typem na výlet je i cisterciácký klášter v nedalekém Oseku, hrad Rýzmburk nebo pro milovníky techniky se nabízí prohlídková štola Lehnschafter, jedno z nejrozsáhlejších důlních děl u nás.

Hledáte-li ubytování Teplice navštivte náš Hotel Teplice Green House, rádi Vás přivítáme..

Typ Preis / Nacht
Einbettzimmer 31 €
Zweibettzimmer 45 €
Dreibettzimmer 58 €
Appartement 84€

Weitere Leistungen

Frühstück pro Person: 5 €
Zusatzbett im Zimmer: 12,5 €
Pet – telefonischer Vereinbarung: 12,5 €.
Im Falle einer verspäteten Ankunft ohne vorherige Ankündigung und Vereinbarung können Ihnen eine Gebühr von 12 € berechnet werden.

Type Price / night
Single room 31 €
Double room 45 €
Triple room 58 €
Apartment 84 €

Optional services

Breakfast per person: 5 €
Extra bed in room: 12,5 €
Pet after tel. Appointment: 12,5 €.

In case of late arrival without prior notice and agreement you may be charged a fee of 12 €.

Typ Cena / noc
Jednolůžkový pokoj 760 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1090 Kč
Třílůžkový pokoj 1420 Kč
Apartmán 2050 Kč

Cena včetně všech poplatků

Při pobytu delším jak 2 dny vám můžeme poskytnout slevu.

Příplatkové služby

Snídaně za osobu: 130,- Kč
Přistýlka na pokoj: 300,- Kč
Domácí mazlíček po tel. domluvě: 300,- Kč.
Při pozdním příjezdu bez předchozího oznámení a domluvy Vám může být účtován poplatek ve výši 300,- Kč.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Adresse:
Hotel Green House
U Soudu 1947/9,
Teplice 415 01
GPS: 50.6378833N, 13.8194400E

Gesprächspartner:
Pavel Mrázek
Tel.: +420 608 721 166
E-mail: info@hotelgreenhouse.cz
IČ: 69397015
greenhouseteplice

Adress:
Hotel Green House
U Soudu 1947/9,
Teplice 415 01
GPS: 50.6378833N, 13.8194400E

Contact person:
Pavel Mrázek
Tel.: +420 608 721 166
E-mail: info@hotelgreenhouse.cz
IČ: 69397015

greenhouseteplice

.

.

.

.

.

Adresa:
Hotel Green House
U Soudu 1947/9,
Teplice 415 01
GPS: 50.6378833N, 13.8194400E

Od. vedoucí:
Pavel Mrázek
Tel.: +420 608 721 166
E-mail: info@hotelgreenhouse.cz
IČ: 69397015

Datová schránka: x6mpqwy

greenhouseteplice

.

Hotel

Fotogalerie hotelu.

Jednolůžkový pokoj

Fotogalerie jednolůžkového pokoje.

Dvoulůžkový pokoj

Fotogalerie dvoulůžkových pokojů.

Třílůžkový pokoj

Fotogalerie třílůžkového pokoje.

Apartmán

Fotogalerie apartmánu.

.

Tipy na Výlet
Zámek Duchcov
Vodní nádrž Barbora

Pro lepší poznání města Teplice a jejího nejbližšího okolí je lepší si rezervovat více dní. Samotné město má skutečně co nabídnout – nejen návštěvníkům věhlasných lázní, milovníkům kultury, umění, ale i sportovcům a rodinám s dětmi.

Začněme nejznámější dominantou, lázněmi. Právem se jim přezdívá Malá Paříž. Jsou to jedny z nejstarších lázní v Evropě, kterými v nadmořské výšce 220m proudí teplé prameny. Tyto lázně pak vyhledávají zejména lidé s poruchami pohybového aparátu, s onemocněním svalů, po úrazových stavech a po operacích. Teplice jsou vhodné i pro léčbu onemocnění cév. Kromě léčebných ozdravných procedur můžete obdivovat i výstavní klasicistní zámek, překrásné klasicistní i secesní měšťanské domy, barokní budovu fary-děkanství nebo morový sloup Nejsvětější Trojice. A k lázním pak samozřejmě neodmyslitelně patří i kolonáda se živým orchestrem, který skutečně utvoří jedinečnou atmosféru.

Tipy na výlety

Teplice

Teplickým lázním se právem přezdívá Malá Paříž. Jsou to jedny z nejstarších lázní v Evropě, kterými v nadmořské výšce 220 m proudí teplé prameny. Tyto lázně pak vyhledávají zejména lidé s poruchami pohybového aparátu. Kromě léčebných ozdravných procedur můžete obdivovat i výstavní klasicistní zámek.

Zoo Ústí nad Labem (21 km)

Můžete zde spatřit více než 1 300 zvířat z 240 různých druhů. Najdete tu vzácné druhy – např. orangutana bornejského, levharta mandžuského, parosničku rajskou, nosorožce tuponosého, jelena bělohubého či osla somálského..

Hledáte-li příjemný a klidný hotel pro ubytování v Teplicích, představíme Hotel Teplice Green House, který je pouhé 3 minuty chůze z centra Teplic, přesto však ve velmi klidné části města poblíž zámeckého parku. Je tedy naprosto ideální pro ubytování v rámci služební cesty i dovolené se snadným dosahem kulturního dění v bezprostřední blízkosti lázeňského sanatoria.

Hotelu Green House Teplice nabízí svým hostům 18 míst. 14 hostů může být ubytováno v komfortních dvoulůžkových pokojích (s možností přistýlky) a 4 hosté v podkrovním apartmánu. Všechny pokoje jsou plně vybavené pro váš odpočinek a relaxaci, jsou vkusně a elegantně zařízené, vybavené sociálním příslušenstvím, TV se satelitním příjmem, minibarem a připojením na internet. Některé pokoje jsou vybaveny samostatnou vířivou vanou. Pro návštěvníky jsou kdykoli k dispozici k příjemnému posezení společné vnitřní i venkovní prostory. Bezpečné parkování je zajištěné na oploceném parkovišti nebo v hotelové garáži.

.

.